Categories


Authors

Önce açıklar Sonra Kulağının Üstüne Yatar

Mimarlar Odası Ankara Şubesi Melih Gökçek’in açıkladığı projelere  yönelik hızlıca cevap verdi. Konuyla ilgili açıklama yapan yöneticiler,  “her dönem böyle projeler açıklar sonra kulağının üstüne yatar, zaten gerçekçi projelerde değil, giderayak proje açıklamasın” dedi.

“O ancak kule yapar lale diker”

Mimarlar Odası Ankara Şubesi Ali Hakkan  “açıkladığı projeler zaten beceriksizliğini kanıtlayan projeler, bunların hepsi hayal,  o yapsa yapsa taksi durağı yapar, kapı yapar, saat kulesi yapar lale diker. 20 yıldır bir metre metro yapamadı, kanal yapacakmış, kentin hiçbir ihtiyacını yerine getirmeyen başkan hayal kuruyor” dedi.

“çıkış kapısını tamamlasın yeter”

Mimarlar Odası Ankara Şubesi Genel Sekreteri Tezcan Karakuş Candan “Melih Gökçek her dönem böyle salvo atışları yapar.Bir önceki seçimlerde de , hıdırlıktepeye boeing indiriyordu, metroyu bitiriyordu ne oldu…Bunlar seçim salvoları. Ankara’ya kanal yapacakmış, inanç müzesi yapacakmış, stat yapacakmış. Ankara tweeter mecrası değil başkent. Her aklına geldiğini proje diye ortaya atamazsın.   Kendisine önerimiz hızlıca Ankara’yı terk edeceği   çıkış kapılarını 30 marta kadar  tamamlasın” dedi. 

Mimarlık Artık “Kadın Mesleği” Mi Oluyor?

Halk Birlik’te Kazandı

Halk Birlik’te Kazandı