Categories


Authors

Genel Kurula Doğru

Genel Kurula Doğru

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi 43. Dönem Olağan Genel Kurulu’nda geri sayım devam ederken 42. Dönem Yönetim Kurulu demokratik bir seçim için, Şube olanaklarını seçime katılacak tüm grupların kullanabilmesine olanak sağlayan bir karar imza attı.

Alına kararlara göre seçime katılacak gruplar, Mimarlar Odası’nın toplantı salonunu kullanabilecek, mimar üyelere mail atma ve üyelere ulaşım olanaklarından yararlanabilecek. Aynı zamanda 43. Dönem Olağan Genel Kurulu’na hazırlanan gruplar kentinsesi televizyonunda program yapabilecek.

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi 43. Dönem Olağan Genel Kuruluna ve seçimlerine hazırlanan gruplar için sağlanacak Şube olanakları detaylarının aşağıdaki şekilde belirlendiği duyuruldu.

Toplantı mekânı

Seçime katılacak gruplar için Mimarlar Odası Toplantı Salonu (5. kat) -bir program yoksa- bir hafta önceden başvurulduğunda kullanıma hazırlanacaktır. Toplantı sırasında içecek ve yiyecekler Şube tarafından ikram edilecektir.

Duyurular

  1. Seçime katılacak grupların yapacakları toplantılardan en çok iki toplantı tarihi - kendilerinin belirleyeceği- üyelere e-posta aracılığıyla duyurulacaktır. Elektronik postayla yapılan duyurular, toplantıdan üç gün önce ve toplantının yapılacağı gün olmak üzere her toplantı için iki kere atılacaktır.
  2. Seçime katılacak gruplar, üyelere iletilmek üzere hazırlayacakları 42. Dönem Çalışma Programı yazılı malzemelerini (Oda’nın yayın ve dağıtım nedeniyle hukuki ve cezai sorumluluğunu doğurmayacak nitelikte) 23 Ocak 2014, saat 17.00’ye kadar Şubeye iletmeleri durumunda gönderecekleri doküman Şube web sayfasında yayınlanacaktır.
  3. Seçime katılacak grupların ileteceği dokümanlar 10 Şubat 2014 tarihinden sonra üyelere, iki (2) kez olmak üzere e-posta yoluyla duyurulacak ve aynı metinler 10 Şubat 2014 tarihinden sonra web sayfasında yayınlanacaktır.
  4. Seçime katılacak grupların, kurullara aday olacak listelerini ve en çok 150 kelimeden oluşan özgeçmişlerini 10 Şubat 2014 saat 17.00 ye kadar Şubeye iletmeleri durumunda bu bilgiler web sayfasında 10 Şubat 2014 tarihinden itibaren yayınlanacak/ üyelere bir kez mail atılacaktır.
  5. Seçime katılacak grupların  kurullara aday olanların programlarını anlatmak üzere 10 Şubat 2014 tarihine kadar başvurmaları durumunda  1 saatlik iki programları kentinsesi.tv adresinden canlı yayınlanacaktır.”
Başkent Dayanışması’ndan Paralel Açılış

Başkent Dayanışması’ndan Paralel Açılış

Gezi’nin Çocuklarına Anıtsal Objeler

Gezi’nin Çocuklarına Anıtsal Objeler